O firmie   Vici group powstało w 2012 roku, bazując na latach doświadczeń członków zarządu, którzy byli m.in. zaangażowani w handel detaliczny, projekty spedycyjno-logistyczne – w tym ponad 14 lat doświadczenia w handlu z Chinami oraz innymi krajami azjatyckimi.

   Vici Group zajmuje się eksportem wysokiej jakości produktów spożywczych. Główne obszary działalności firmy to rozwój marek własnych oraz pozyskiwanie najlepszych źródeł zakupu, eksport marek krajowych i międzynarodowych oraz rozwój produktów dyskontowych.

   Wszechstronna wiedza na temat potrzeb rynkowych, wymagań opakowaniowych, pozycjonowania produktów oraz uregulowań prawnych sprawiły, iż VICI Group dość szybko stało się liderem eksportu w kategorii nabiał. Gama produktów śniadaniowych, soków i wody również na stałe weszła do ofert na rynkach: chińskim, hongkońskim, koreańskim oraz tajwańskim.

   Vici Group ma w swoim portfelu dużą liczbę zarejestrowanych marek własnych w Chinach, jak również ma prawo do sprzedaży na zasadzie wyłączności portfolio produktów polskich i zagranicznych.

   Vici Group doradza i szkoli jako ekspert w zakresie sprzedaży detalicznej, budowania marki oraz oceny ryzyka związanego z wprowadzeniem produktu do krajów azjatyckich, a także w zakresie tworzenia nowych modeli sprzedażowych.

   Vici Group wdrożyło i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015


logo-milk
Lisolla
Vici plus+
Monte DeVita
Smart Green
Filolino
Sweet Secret
Qmeat
Luvmmeat
Gustivo
Bierbausen
Beelley
Amadeo
Delimeat
Fish&eat


Slider